MFSF JÁNOŠÍKŮV DUKÁT

Středa 8. dubna 2020

Vodácký zájezd, MORAVICE

Obrázek: Vodácký zájezd, MORAVICE
Začátek akce: 19.04.2003 v 08:00 hodin (So)
Předpokládaný konec: 20.04.2003 v 18:00 hodin (Ne)
Druh akce: Turistika
Místo konání: Bystřička: CK Pohorka
Organizátor (pořadatel, producent): CK Pohorka
Moravice
vodní turistika - jarní víkendovka
19. - 20. dubna

Cena: 990,-Kč

V ceně je zahrnuto: ubytování v ubytovně, doprava autobusem a vodácký materiál

Oblíbené jarní dostaveníčko vodáků z celé Moravy. Každoročně v tuto dobu ho umožňuje odpouštění vodní nádrže Kružberk. Celková délka zajímavých úseků je přes 30 km. Autobus nás bude doprovázet kolem horního úseku až do Podhradí. Druhá půle trasy do Hradce vede údolím bez silnice. Kdo se v Podhradí rozhodne pokračovat, musí vydržet do konce. Jedeme na Pálavách, na požádání vezmeme rafty. Přenocování je zajištěno v Hradci nad Moravicí. V neděli si podle stavu vody a počasí zopakujeme vybranou část.

Vzhledem k ročnímu období budeme spát v ubytovně. Na objednávku vám vezmeme také neoprén (50Kč/den).

CK Pohorka pro sportovně založené lidi. Zaměřujeme se na horskou turistika, vodní turistiku a rafting. Jezdíme po celé Evropě, na Sibiř a do himálajských oblastí Asie.

Krátce o Pohorce
Od roku 1997 nabízíme vodácké a turistické zájezdy mířící většinou do evropských zemí. V posledních letech si troufáme i do Asie. Sídlo naší cestovní kanceláře je na Severní Moravě. S klienty komunikujeme písemně, telefonicky, faxem, pomocí elektronické pošty a pomocí webových stránek na Internetu.

Aktivní dovolená, jak ji chápeme, je dostupná pro každého. Předem nepotřebujete ani zvláštní dovednosti, ani vybavení - potřebná je pouze chuť zažít něco zajímavého a fyzická kondice přiměřená věku 18 - 60 let.

Naší specialitou na velkých letních cestách jsou kombinace aktivit. Každý den můžete podle své kondice a momentální chuti zvolit program buď vodácký, nebo turistický. Zájezd doprovází vždy turistický průvodce a instruktoři - vodáci. Na našich cestách volíme pokud možno pohodlné ubytování. Akce tradičně organizujeme v malém týmu "rodinného typu". Autor itineráře je zároveň průvodcem zájezdu. Naší pracovní metodou je bezprostřední kontakt se zákazníkem a cílem je stálá a spokojená klientela.

Nabídka pro každý rok obsahuje také kratší ryze vodácké či turistické akce a je doplněna několika zimními lyžařskými zájezdy. Čtěte pozorně a, prosím, nepřeskakujte zdánlivě méně zajímavá témata. Každá z cest, které jsou zde popsány, je svým způsobem jedinečná a dá se o ní dlouze vyprávět.
Základní informace: CK Pohorka
Další informace:http://www.pohorka.cz
Autor:Ladislav Hollý (archívní záznam)
e-mail: aktualizace@infomorava.cz
organizace: č. 56
Aktualizace:24.03.2003 v 16:57 hodin

VYHLEDÁVÁNÍ V DATABANCE AKCÍ