MFSF JÁNOŠÍKŮV DUKÁT

Středa 8. dubna 2020

Kola, pěší turistika Broumovsko a Stolové hory

Začátek akce: 30.04.2003 v 08:00 hodin (St)
Předpokládaný konec: 04.05.2003 v 18:00 hodin (Ne)
Druh akce: Turistika
Místo konání: Bystřička: CK Pohorka
Organizátor (pořadatel, producent): CK Pohorka
Broumovsko a Stolové hory
pěší turistika, kola, koně a skálolezení

30.dubna - 4. května

Cena: 2.850,-Kč

V ceně je zahrnuto: ubytování v chatě, polopenze, doprava

Sváteční dny na počátku května strávíme v zajímavém cípu naší vlasti mezi Krkonošemi a Orlickými horami a u sousedů v Polsku. Unikátní geologická stavba kraje spolu s četnými historickými a kulturními památkami láká milovníky aktivního odpočinku i romantiky. Význačnými lokalitami Broumovské vrchoviny jsou skalní města v Adršpachu, Teplicích a na Ostaši. Druhým lákavým tématem akce je výlet do národního parku Stolové hory, který se nachází na dohled z Broumovských stěn v kladském výběžku Polska.Vystoupíme na významnou dominantu celého kraje - stolovou horu Hejšovinu (912 m) se skalním labyrintem na vrcholové plošině.

Celodenní výlety jsou sestaveny pro pěší turisty a mají vždy také variantou pro cyklisty. V Adršpachu se pod vedením instruktora podíváme do nepřístupných míst skalního města a bude připraven kurz skalního lezení na pískovci. Zájemci se mohou projet na koních. Ubytováni budeme v turistické ubytovně se zajištěnou polopenzí.


CK pro sportovně založené lidi. Zaměřujeme se na horskou turistika, vodní turistiku a rafting. Jezdíme po celé Evropě, na Sibiř a do himálajských oblastí Asie.

Krátce o Pohorce
Od roku 1997 nabízíme vodácké a turistické zájezdy mířící většinou do evropských zemí. V posledních letech si troufáme i do Asie. Sídlo naší cestovní kanceláře je na Severní Moravě. S klienty komunikujeme písemně, telefonicky, faxem, pomocí elektronické pošty a pomocí webových stránek na Internetu.

Aktivní dovolená, jak ji chápeme, je dostupná pro každého. Předem nepotřebujete ani zvláštní dovednosti, ani vybavení - potřebná je pouze chuť zažít něco zajímavého a fyzická kondice přiměřená věku 18 - 60 let.

Naší specialitou na velkých letních cestách jsou kombinace aktivit. Každý den můžete podle své kondice a momentální chuti zvolit program buď vodácký, nebo turistický. Zájezd doprovází vždy turistický průvodce a instruktoři - vodáci. Na našich cestách volíme pokud možno pohodlné ubytování. Akce tradičně organizujeme v malém týmu "rodinného typu". Autor itineráře je zároveň průvodcem zájezdu. Naší pracovní metodou je bezprostřední kontakt se zákazníkem a cílem je stálá a spokojená klientela.

Nabídka pro každý rok obsahuje také kratší ryze vodácké či turistické akce a je doplněna několika zimními lyžařskými zájezdy. Čtěte pozorně a, prosím, nepřeskakujte zdánlivě méně zajímavá témata. Každá z cest, které jsou zde popsány, je svým způsobem jedinečná a dá se o ní dlouze vyprávět.
Základní informace: CK Pohorka
Další informace:http://www.pohorka.cz
Autor:Ladislav Hollý (archívní záznam)
e-mail: aktualizace@infomorava.cz
organizace: č. 56
Aktualizace:24.03.2003 v 16:05 hodin

VYHLEDÁVÁNÍ V DATABANCE AKCÍ