MFSF JÁNOŠÍKŮV DUKÁT

Středa 8. dubna 2020

Vodní turistika BYSTŘIČKA

Začátek akce: 31.05.2003 v 08:00 hodin (So)
Předpokládaný konec: 01.06.2003 v 18:00 hodin (Ne)
Druh akce: Turistika
Místo konání: Bystřička: CK Pohorka
Organizátor (pořadatel, producent): CK Pohorka
Bystřička

5.ročník vodáckého víkendu

31.května - 1.června

Cena: symbolické startovné

Organizuje CK Pohorka spolu s TJ Sokol Bystřička ve spolupráci s Povodím Moravy. Zveme všechny vodáky ke sjíždění řeky Bystřičky pod hrází stejnojmenné přehrady. Dle zkušeností lze úsek sjet i 3x za den. Ubytování je možné v kempu Pod hrází ve vlastních stanech. Aktuální podrobnosti se dozvíte v jarních měsících před akcí v naší kanceláři.

Akce je vhodná pro posádky Pálav, raftů a zkušené kajakáře. Sjezd je zcela nevhodný pro pevné dlouhé lodě, protože v horní polovině trasy se nachází několik kolmých kamenných stupňů (až 1,5m) s válci.

CK Pohorka nabízí možnost splutí na raftech s kormidelníkem. Posádky nejlépe 5-členné hlašte se s předstihem na kontaktech kanceláře nebo pomocí tohoto webu - cena 100Kč/osobu.
CK pro sportovně založené lidi. Zaměřujeme se na horskou turistika, vodní turistiku a rafting. Jezdíme po celé Evropě, na Sibiř a do himálajských oblastí Asie.

Krátce o Pohorce
Od roku 1997 nabízíme vodácké a turistické zájezdy mířící většinou do evropských zemí. V posledních letech si troufáme i do Asie. Sídlo naší cestovní kanceláře je na Severní Moravě. S klienty komunikujeme písemně, telefonicky, faxem, pomocí elektronické pošty a pomocí webových stránek na Internetu.

Aktivní dovolená, jak ji chápeme, je dostupná pro každého. Předem nepotřebujete ani zvláštní dovednosti, ani vybavení - potřebná je pouze chuť zažít něco zajímavého a fyzická kondice přiměřená věku 18 - 60 let.

Naší specialitou na velkých letních cestách jsou kombinace aktivit. Každý den můžete podle své kondice a momentální chuti zvolit program buď vodácký, nebo turistický. Zájezd doprovází vždy turistický průvodce a instruktoři - vodáci. Na našich cestách volíme pokud možno pohodlné ubytování. Akce tradičně organizujeme v malém týmu "rodinného typu". Autor itineráře je zároveň průvodcem zájezdu. Naší pracovní metodou je bezprostřední kontakt se zákazníkem a cílem je stálá a spokojená klientela.

Nabídka pro každý rok obsahuje také kratší ryze vodácké či turistické akce a je doplněna několika zimními lyžařskými zájezdy. Čtěte pozorně a, prosím, nepřeskakujte zdánlivě méně zajímavá témata. Každá z cest, které jsou zde popsány, je svým způsobem jedinečná a dá se o ní dlouze vyprávět.
Základní informace: CK Pohorka
Další informace:http://www.pohorka.cz
Autor:Ladislav Hollý (archívní záznam)
e-mail: aktualizace@infomorava.cz
organizace: č. 56
Aktualizace:24.03.2003 v 16:10 hodin

VYHLEDÁVÁNÍ V DATABANCE AKCÍ