MFSF JÁNOŠÍKŮV DUKÁT

Neděle 29. března 2020

Rodinná voda DUNAJEC

Obrázek: Rodinná voda  DUNAJEC
Začátek akce: 24.07.2003 v 08:00 hodin (Čt)
Předpokládaný konec: 27.07.2003 v 18:00 hodin (Ne)
Druh akce: Turistika
Místo konání: Bystřička: CK Pohorka
Organizátor (pořadatel, producent): CK Pohorka
Dunajec

vodní turistika - "rodinná voda"

24. - 27. července

Cena: 2.300,-Kč

V ceně je zahrnuto: ubytování v kempu, doprava autobusem, vodácký materiál, pojištění léč.výloh

Prázdninová cesta pro vodáky - pohodáře směřuje do polských Pienin. Tábořit budeme u vodáckého cvičného kanálu, který je ideálním místem pro nácvik manévrů potřebných na obtížnější vodu. Naši instruktoři se vám budou rádi věnovat. Kanál slouží zároveň jako obrovský tobogán, ve kterém si užijeme spoustu legrace. Po dva dny si budeme užívat nejatraktivnější úsek Dunajce, "prielom" řeky Pieninským národním parkem. Navštívíme městečko Kroščenko a lázně Ščavnica a muzeum Pieninského národního parku. Na zpáteční cestě se zastavíme v tatranském letovisku Zakopane, které překvapí svou atmosférou velkého centra pod malými "slovanskými" horami.

Zájezd je vhodný pro děti.


CK pro sportovně založené lidi. Zaměřujeme se na horskou turistika, vodní turistiku a rafting. Jezdíme po celé Evropě, na Sibiř a do himálajských oblastí Asie.

Krátce o Pohorce
Od roku 1997 nabízíme vodácké a turistické zájezdy mířící většinou do evropských zemí. V posledních letech si troufáme i do Asie. Sídlo naší cestovní kanceláře je na Severní Moravě. S klienty komunikujeme písemně, telefonicky, faxem, pomocí elektronické pošty a pomocí webových stránek na Internetu.

Aktivní dovolená, jak ji chápeme, je dostupná pro každého. Předem nepotřebujete ani zvláštní dovednosti, ani vybavení - potřebná je pouze chuť zažít něco zajímavého a fyzická kondice přiměřená věku 18 - 60 let.

Naší specialitou na velkých letních cestách jsou kombinace aktivit. Každý den můžete podle své kondice a momentální chuti zvolit program buď vodácký, nebo turistický. Zájezd doprovází vždy turistický průvodce a instruktoři - vodáci. Na našich cestách volíme pokud možno pohodlné ubytování. Akce tradičně organizujeme v malém týmu "rodinného typu". Autor itineráře je zároveň průvodcem zájezdu. Naší pracovní metodou je bezprostřední kontakt se zákazníkem a cílem je stálá a spokojená klientela.

Nabídka pro každý rok obsahuje také kratší ryze vodácké či turistické akce a je doplněna několika zimními lyžařskými zájezdy. Čtěte pozorně a, prosím, nepřeskakujte zdánlivě méně zajímavá témata. Každá z cest, které jsou zde popsány, je svým způsobem jedinečná a dá se o ní dlouze vyprávět.
Základní informace: CK Pohorka
Další informace:http://www.pohorka.cz
Autor:Ladislav Hollý (archívní záznam)
e-mail: aktualizace@infomorava.cz
organizace: č. 56
Aktualizace:24.03.2003 v 16:53 hodin

VYHLEDÁVÁNÍ V DATABANCE AKCÍ