MFSF JÁNOŠÍKŮV DUKÁT

Středa 8. dubna 2020

Rodinná voda VLTAVA

Začátek akce: 13.08.2003 v 08:00 hodin (St)
Předpokládaný konec: 17.08.2003 v 18:00 hodin (Ne)
Druh akce: Turistika
Místo konání: Bystřička: CK Pohorka
Organizátor (pořadatel, producent): CK Pohorka
Vltava - loučení s létem
vodní turistika

13. - 17. srpna

Cena: 2.600,- Kč

V ceně je zahrnuto: ubytování v chatkách dobrého kempu, doprava, vodácké vybavení, instruktorské služby

Putování od Lipna po Zlatou Korunu zařazujeme do vodáckého programu každoročně koncem prázdnin. Jedná se o akci vhodnou zejména pro sportovněji založené rodiny, které chtějí svým ratolestem poskytnout pestrý prázdninový zážitek a utužit rodinnou soudržnost. Za podpory autobusu vyrážíme "nalehko" na jednotlivé etapy. Plavba je zpestřována návštěvami památek a přírodních zajímavostí kolem řeky. Akci zvládne i jeden rodič s několika dětmi.


CK pro sportovně založené lidi. Zaměřujeme se na horskou turistika, vodní turistiku a rafting. Jezdíme po celé Evropě, na Sibiř a do himálajských oblastí Asie.

Krátce o Pohorce
Od roku 1997 nabízíme vodácké a turistické zájezdy mířící většinou do evropských zemí. V posledních letech si troufáme i do Asie. Sídlo naší cestovní kanceláře je na Severní Moravě. S klienty komunikujeme písemně, telefonicky, faxem, pomocí elektronické pošty a pomocí webových stránek na Internetu.

Aktivní dovolená, jak ji chápeme, je dostupná pro každého. Předem nepotřebujete ani zvláštní dovednosti, ani vybavení - potřebná je pouze chuť zažít něco zajímavého a fyzická kondice přiměřená věku 18 - 60 let.

Naší specialitou na velkých letních cestách jsou kombinace aktivit. Každý den můžete podle své kondice a momentální chuti zvolit program buď vodácký, nebo turistický. Zájezd doprovází vždy turistický průvodce a instruktoři - vodáci. Na našich cestách volíme pokud možno pohodlné ubytování. Akce tradičně organizujeme v malém týmu "rodinného typu". Autor itineráře je zároveň průvodcem zájezdu. Naší pracovní metodou je bezprostřední kontakt se zákazníkem a cílem je stálá a spokojená klientela.

Nabídka pro každý rok obsahuje také kratší ryze vodácké či turistické akce a je doplněna několika zimními lyžařskými zájezdy. Čtěte pozorně a, prosím, nepřeskakujte zdánlivě méně zajímavá témata. Každá z cest, které jsou zde popsány, je svým způsobem jedinečná a dá se o ní dlouze vyprávět.
Základní informace: CK Pohorka
Další informace:http://www.pohorka.cz
Autor:Ladislav Hollý (archívní záznam)
e-mail: aktualizace@infomorava.cz
organizace: č. 56
Aktualizace:24.03.2003 v 16:40 hodin

VYHLEDÁVÁNÍ V DATABANCE AKCÍ