MFSF JÁNOŠÍKŮV DUKÁT

Pátek 3. dubna 2020

Vodní turistika SALZA

Začátek akce: 05.09.2003 v 08:00 hodin (Pá)
Předpokládaný konec: 07.09.2003 v 18:00 hodin (Ne)
Druh akce: Turistika
Místo konání: Bystřička: CK Pohorka
Organizátor (pořadatel, producent): CK Pohorka
Salza
vodní turistika - víkendovka

5. - 7. září

Cena: 2.100Kč

V ceně je zahrnuto: ubytování v kempu, doprava,vodácký materiál včetně neoprénu, pojištění léč.výloh

Slavný filosof řekl: "Nevstoupíš dvakrát do téže řeky." Jistě tím myslel rakouskou Salzu. Tuto řeku můžete jet třeba stokrát a pokaždé bude jiná. Záleží na vodním stavu.

Obtížnost je WW 2-3 a jezdíme na ni výhradně s kanoemi Pálava. Proto by měl mít alespoň jeden člen posádky vodácké zkušenosti. Z Moravy vyjíždíme v pátek večer.


CK POHORKA pro sportovně založené lidi. Zaměřujeme se na horskou turistika, vodní turistiku a rafting. Jezdíme po celé Evropě, na Sibiř a do himálajských oblastí Asie.

Krátce o Pohorce
Od roku 1997 nabízíme vodácké a turistické zájezdy mířící většinou do evropských zemí. V posledních letech si troufáme i do Asie. Sídlo naší cestovní kanceláře je na Severní Moravě. S klienty komunikujeme písemně, telefonicky, faxem, pomocí elektronické pošty a pomocí webových stránek na Internetu.

Aktivní dovolená, jak ji chápeme, je dostupná pro každého. Předem nepotřebujete ani zvláštní dovednosti, ani vybavení - potřebná je pouze chuť zažít něco zajímavého a fyzická kondice přiměřená věku 18 - 60 let.

Naší specialitou na velkých letních cestách jsou kombinace aktivit. Každý den můžete podle své kondice a momentální chuti zvolit program buď vodácký, nebo turistický. Zájezd doprovází vždy turistický průvodce a instruktoři - vodáci. Na našich cestách volíme pokud možno pohodlné ubytování. Akce tradičně organizujeme v malém týmu "rodinného typu". Autor itineráře je zároveň průvodcem zájezdu. Naší pracovní metodou je bezprostřední kontakt se zákazníkem a cílem je stálá a spokojená klientela.

Nabídka pro každý rok obsahuje také kratší ryze vodácké či turistické akce a je doplněna několika zimními lyžařskými zájezdy. Čtěte pozorně a, prosím, nepřeskakujte zdánlivě méně zajímavá témata. Každá z cest, které jsou zde popsány, je svým způsobem jedinečná a dá se o ní dlouze vyprávět.
Základní informace: CK Pohorka
Další informace:http://www.pohorka.cz
Autor:Ladislav Hollý (archívní záznam)
e-mail: aktualizace@infomorava.cz
organizace: č. 56
Aktualizace:24.03.2003 v 16:44 hodin

VYHLEDÁVÁNÍ V DATABANCE AKCÍ