MFSF JÁNOŠÍKŮV DUKÁT

Pondělí 24. února 2020

Ubytování v soukromí - U Kubáňů

Dům je nově rekonstruovaný, umístěný v centru obce Horní Bečva, vedle lékárny. Poblíž vede hlavní silnice a cyklostezka Bečva. Téměř ze všech stran jsou lesy. Ve vzdálenosti 2km se nachází přehrada, lyžařské vleky, jízdárna. K domu patří velká krásná zahrada s antukovým tenisovým kurtem, zahradním domkem, posezením, houpačkou, malým pískovištěm. Apartmán, který nabízím k pronájmu je v přízemí se samostatným vchodem. Je vhodný i pro invalidy, kteří mají problém zdolávat např. schody aj.

Popis apartmánu:
Apartmán nabízí pronájem pro 2 až 5 osob v celkem 2 pokojích.
Ložnice a pokoje: apartmán je řešený do otevřeného prostoru. V patře jsou 2 postele. V přízemí je manželská postel (2 osoby). Dále je v přízemí obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 1 osobu a vše, co patří k obyvacímu pokoji - televize, DVD, satelit, přípojka na internet. Je zde i kuchyňská linka s lednicí, mikrovlnkou, el. sporákem s troubou a jídelním stolem.
Sociální zařízení:  k apartmánu je jedna koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.
Vytápění: Vytápění - ústřední topení (plynové). Možnost i přímotopů.
Doprava, parkování: Parkování je pro dvě až tři auta. A protože jsme blízko hl. silnice, není problém se zde i dostat.

Stravování:
Kuchyňka je kompletně vybavená a obchod je hned naproti přes cestu. Ale, kdo se chce stravovat v restauraci, tak není problém - dokonce si můžete vybírat, protože jich tu je dost a jsou většinou moc hezké a hlavně se tam dobře vaří.
Kuchyňka je plně vybavena veškerým nádobím potřebným k vaření a servírování. Vaří se na el. sporáku s troubou. Ohřívání jídla je zajištěno mikrovlnkou. Lednička má malý mražáček. U kuchyňské linky je jídelní stůl a čtyři židle. Obývací místnost má malou nábytkovou stěnu, ve keré je umístěna televize, DVD a přípojka na internet. Je zde pohodlná rozkládací pohovka a krásné rustikální křeslo. Skříň na oděvy je součástí nábytkové stěny.

Vnější vybavení:
 Posezení je na zahradě, která je přilehlá k domu. Může se zde grilovat nebo jen tak sedět a relaxovat. Tenisový kurt, který je taktéž součástí zahady je možno užívat za poplatek. Pro děti, ale i dospělé je k dispozici houpačka a pískoviště.

KONTAKTNÍ ADRESA:

U Kubáňů
č.120
756 57 Horní Bečva
Česko (CZ)
tel: (+420) 777 155 995

LOKALIZACE

SOUŘADNICE WGS-84

  • Severní šířka: 49° 25´ 51.70¨
  • Východní délka: 18° 17´ 21.91¨

ukázat na mapě

Hledej další objekty v okruhu do km
NADMOŘSKÁ VÝŠKA: 505.00 m

AKTUALIZACE: uživatel č. 358 org. 150, 26.12.2014 v 13:08 hodin