MFSF JÁNOŠÍKŮV DUKÁT

Středa 2. prosince 2020

Horský hotel Jelenovská

Dovolujeme si Vás oslovit nabídkou našich služeb v oblasti standartních služeb CR i rekondičních pobytů dospělých osob a mládeže, konání odborných seminářů, školení, porad či výjezdních zasedání, kondičních soustředění sportovních klubů.

Areál našeho Rekreačně-rehabilitačního střediska Jelenovská se nachází na území Bílých Karpat v chráněné oblasti v nepoškozené krajině s čistým ovzduším na Valašsku, 5 km od Valašských Klobouků a 40 km od Zlína. Prostředí je zvlášť vhodné pro hosty s narušeným zdravím, ale také pro ty, kteří si chtějí odpočinout, pobavit se a něco udělat pro své zdraví.

Náš horský hotel má kapacitu 150 lůžek. Jsou to převážně dvoulůžkové pokoje a omezený počet čtyřlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a barevným televizorem.

Stravování je zajištěno v hotelové restauraci formou plné penze, nebo polopenze, výběr ze 3 až 4 druhů hlavních jídel či krajových specialit. Hotel je kompletně vybaven pro rekreaci a rehabilitaci.

Vybavení a služby horského hotelu Jelenovská:
Je zde krytý i venkovní bazén, sauna, skotské střiky, perličkové koupele, parafinové zábaly, ruční masáže, rehabilitační tělocvik ve fitcentru pod vedením rehabilitační sestry.
Pro sportovní využití je v hotelovém areálu nově rekonstruovaná, dvoudráhová automatická kuželna, stolní tenis, kulečník, dvě lyžařské sjezdovky s vleky.

Milovníkům zvířat je možné zajistit i projížďky na koních.

Pro společenský život jsou k dispozici salonky, společenská místnost pro taneční zábavu, snack bar s kvalitnímo jihomoravskými víny.

Možnost fakultativních zájezdů v okruhu do 50 km - lázně Luhačovice a Trenčianské Teplice, Zlín, Vizovice, Vsetín, Trenčín, Považská Bystrica, a také možnost návštěvy zdejšího valašského muzea a výcházky do okolních lesů.

KONTAKTNÍ ADRESA:

Horský hotel Jelenovská
Jelenovská 99
766 01 Valašské Klobouky
Česko (CZ)
tel: (+420) 577 320 807
(+420) 577 320 808
fax: (+420) 577 320 809

LOKALIZACE

NADMOŘSKÁ VÝŠKA: 664.00 m
DALŠÍ INFORMACE: http://www.jelenovska.cz

Typ záznamu: Hotel nebo hostel
AKTUALIZACE: Eliška Černochová (Beskydy-Valašsko) org. 56, 16.03.2010 v 10:05 hodin