MFSF JÁNOŠÍKŮV DUKÁT

Sobota 4. dubna 2020

Ubytování v areálu BOHEMA Zlaté Hory

Využijte kapacity 640 lůžek

Areál Bohema Zlaté Hory nabízí ubytování v různých cenových kategoriích od ubytování v dvoulůžkových chatkách až po ubytování v třílůžkových apartmánech. Veškeré ubytovací kapacity jsou vzdálené maximálně 300 metrů od hlavní budovy, kde je restaurace, recepce, Bar Fortuna, sauna, posilovna, půjčovna sportovních potřeb a další. Areál disponuje kapacitou 640 lůžek. Celodenní stravování probíhá v restauraci s kapacitou 150 osob a přilehlém salónku pro 50 osob. V areálu je možné parkovat jak osobními automobily, tak i autobusy.

Přehled kompletních cen za poskytované služby naleznete zde.

V areálu jsme připravili podmínky pro všechny skupiny návštěvníků - fotogalerie. Stačí si jen vybrat který tip pobytu Vám bude vyhovovat:


Hotelové pokoje
V areálu se nachází 5 hotelových budov s celkem 110 hotelovými pokoji. Pokoje jsou vybaveny koupelnou a toaletou, některé pokoje jsou řešeny jako tzv. buňky (dva pokoje propojené chodbičkou se společným sociálním zařízením) - tyto pokoje jsou vhodné pro ubytování rodičů s dětmi. Ubytování nabízíme ve čtyřlůžkových, třílůžkových a dvoulůžkových pokojích. Klient požadující jednolůžkový pokoj zaplatí stejnou cenu jako za dvoulůžkový pokoj. Pokoje nejsou standartně vybaveny televizorem, jeho zapůjčení je však možné na recepci za poplatek dle ceníku poskytovaných služeb. Za poplatek dále nabízíme ledničku a postýlku pro děti do 2 let.
Foto


BungalovyBungalovy nabízejí možnost ubytování pro 8 - 10 osob. V přízemí gungalovu je společná místnost, chdbička, WC a umyvadlo s teplou vodou. Sprchy jsou společné v nedaleké budově. V prvním patře jsou tři opticky rozdělené místnosti s postelemi pro ubytované hosty. Stravování probíhá v restauraci v hlavní budově. V případě nepříznivého počasí jsou bungalovy vytápěné. Bungalovy jsou v provozu v sezóně od 01.05. do 15.09.
Foto


Chatky


Chatky jsou umístěny ve spodní části areálu, nabízejí ubytování pro dvě osoby. Chatka je vybavena dvěma lůžky, stolkem s židlemi a úložným prostorem. Sociální zařízení (sprchy a WC) jsou řešeny centrálně v nedaleké budově. Stravování probíhá v restauraci v hlavní budově areálu.

LOKALIZACE


Typ záznamu: Encyklopedické heslo
AKTUALIZACE: František Chovanec org. 56, 02.12.2004 v 14:35 hodin