MFSF JÁNOŠÍKŮV DUKÁT

Pondělí 30. března 2020

Sportovní pobyty a soustředění

Areál je vhodný k pořádání soustředění nejen fotbalových klubů, ale i ostatních sportovních oddílů od žákovských a dorosteneckých kategorií až po náročná mužstva hrající vyšší soutěže. Máme pro Vás připravenu posilovnu, venkovní fotbalové hřiště s přenosnými brankami, nafukovací vytápěnou tenisovou halu, multifunkční hřiště s umělým povrchem (tráva), dále můžete využívat velký sál (stolní tenis a parketová podlaha). Salonek, kde se budete stravovat je vybaven TV a videem. Okolní romantická příroda je jako stvořená pro zvyšování fyzické kondice.
 foto     foto          foto

V jarních, letních a podzimních měsících můžete dále využívat minigreengolfové hřiště, venkovní bazén 25 x 11 m, kola a kolečkové brusle ( v naší půjčovně sportovních potřeb máme širokou nabídku sportovních nářadí a náčiní včetně 20 horských kol, tenisových raket atd.).

Nově otevřené cykloturistické stezky dovolují objevovat krásy Jeseníků nejen pěšky, ale i na kolech. Výlety na Praděd, Mechová jezírka na Rejvíze, Jeskyně na pomezí a Na Špičáku nebo na Biskupskou kupu s rozhlednou vedoucí malebnou horskou přírodou, jsou nezapomenutelné zážitky.
Ke koupání je možno využít bazén 25 m. V areálu je i minigreengolfové hřiště s 18 jamkami, posilovna, sauna, pujčovna jízdních kol, multifunkční krytá hala (2 tenisové kurty, minifotbal, nohejbal, volejbal,...), brusle in-line, ping-pongové stoly, tenisový kurt s umělým povrchem, hřište pro plážový volejbal, fotbalové hřiště standardních rozměrů a další široká škála sportovního náčiní. Volný čas je možno trávit turistickými výlety do přírody.

Vybavení areálu pro sportovní vyžití:

Multifunkční krytá hala - zde můžete hrát tenis, volejbal, nohejbal

Multifunkční hřiště s umělým povrchem - Venkovní hřiště na basketbal, volejbal, badminton, floorbal, aj.

Minigreengolfové hřiště - vyzkoušejte si přesnost na 18 drahách více či méně složitých.

Fotbalové hřiště - uspořádejte si u nás soustředění fotbalového oddílu - k dispozici je travnaté hřiště standartních rozměrů i hřiště treningové.

Sauna - po náročném tréninku je nutná relaxace, možnost zajištění maséra.

Plážové volejbalové hřiště - pokud jste parta a baví Vás volejbal, tak neváhejte a zahrajte si na plážovém hřišti turnaj.

Venkovní bazén - rozměry 25 x 11 m.

Kola a kolečkové brusle - kola jsou ideální na túry do okolí, kde jsou zřízeny nové turistické stezky. Cílem pak mohou být nádherné výhledy, přírodní zajímavosti, a památky. Brusle mají svůj vyhrazený prostor uprostřed areálu, kde je dobrý povrch i pro začátečníky.

Posilovna - slušné vybavení posilovny umožňuje trénink v několika fázích.
LOKALIZACE


Typ záznamu: Encyklopedické heslo
AKTUALIZACE: František Chovanec org. 56, 16.08.2003 v 12:59 hodin