MFSF JÁNOŠÍKŮV DUKÁT

Pondělí 3. srpna 2020

Firemní školení a semináře

Služby, které areál Bohema a okolní příroda nabízí jsou komplexní.

Můžete si vybrat ze tří kategorií ubytování:

Apartmán: 3 lůžka, koupelna, toaleta, lednice a TV
Hotelový typ: 2 až 4 lůžkové pokoje s koupelnou a WC
Bungalov: 8 až 10 lůžek, WC a umyvadlo s teplou vodou (společné sprchy v nedaleké budově).

Stravování:

Na vysoké úrovni v restauraci, která má kapacitu 150 míst + 50 míst v odděleném kuřáckém prostoru, kuchyně je moderně vybavena a připravena splnit každé Vaše přání.

Nabídka sportovišť:

Služby, které si u nás můžete zakoupit jsou šité na míru a je jich nespočet. Pro Váš volný čas můžeme nabídnout sportoviště jako je krytá hala s umělým travnatým povrchem (tenis, volejbal, minikopaná, nohejbal), minigolf s osmnácti jamkami (Certifikát kvality hřiště vydaný ČMGS), fotbalové hřiště travnaté i tréninkové, multifunkční hřiště s asfaltovým povrchem, posilovna, sauna, stolní tenis, kulečník, biliard, půjčovna sportovních potřeb (horská kola, tenisové rakety, in-line brusle...).
foto          foto          foto

Nabídka školících a ostatních prostor:

Velký kongresový sál: Kapacita 250 míst. Velikost 18x18 metrů, opticky rozdělený na dvě stejné poloviny. Parketová podlaha, řečnické pódium a bar s možností přichystání teplých jídel při časově náročnějším jednání.
Malý sál: vhodný pro diskotéky, nebo k pořádání rautů. Sál je propojen s barem s kapacitou 150 osob.
Učebny: možnost vybavení tabulemy a flipcharty pro přednášky a jiné příležitosti.

Doplňkové akce:

Nabízíme rovněž oblíbené večerní posezení u táboráku, opékání selete, rožnění steaků, klobás nebo špekáčků. Možnost živé či reprodukované hudby v zastřešeném grilovišti pro cca 60 osob.

Ještě něco navíc:

Můžeme zařídit prohlídku starých hornických štol, návštěvu bowlingového a squashového centra v Jeseníku projížďku na koních. V okolí areálu se nachází chráněná krajiná rezervace Rejvíz s Mechovým jezírkem - největší rašeliniště ve střední Evropě. Pozůstatky těžby zlata najdete ve zdejším Muzeu a připomíjí nám je také Zlatorudné mlýny cca 3 km od areálu.
Tohle všechno a možná ještě víc Vám můžeme zprostředkovat.

LOKALIZACE


Typ záznamu: Encyklopedické heslo
AKTUALIZACE: František Chovanec org. 56, 16.08.2003 v 13:26 hodin