MFSF JÁNOŠÍKŮV DUKÁT

Středa 5. srpna 2020

Veletrh Regiontour Brno 2006

Veletrh Regiontour Brno 2006

Sdružení Beskydy-Valašsko, racr se ve dnech od 12. do 15. ledna 2006 zúčastnilo Veletrhu Regiontour Brno 2006, který se již po 15. konal na brněnském výstavišti.

Sdružení Beskydy-Valašsko, racr již po několikáte vystavovalo na dvou expozicích.

První expozicí byla expozice Moravskoslezského kraje, kde agentura Beskydy-Valašsko vystavovala na 10 m2.

Druhou expozicí byla expozice Zlínského kraje, kde jsme vystavovali v naší Valašské dřevěnici, která byla letos obohacená o dřevěnou střechu, která byla plna sena a mohla posloužit unaveným návštěvníkům.

Veletrh Regiontour se konal první dva dny jen pro odborníky, kdy návštěvnost veletrhu byla slabší a expozice navštívili hlavně starostové a zástupci měst nebo obcí.
Druhé dva dny veletrhu byly určeny veřejnosti a v tyto dny návštěvnost značně stoupla.

Návštěvníky veletrhu zajímaly nejen týdenní pobyty v Beskydech a na Valašsku, možnost rekreace i relaxace, ale také možnost kulturního a hlavně sportovního vyžití.
Jako každým rokem byl největší zájem o cyklomapy, mapy regionu, celkové přehledy ubytovacích kapacit a souhrnné materiály o městech a obcích.

Velmi žádaným materiálem se stal zimní turistický občasník BESKYDY TOURIST info, ve kterém čtenáři najdou nejen lyžařské areály a střediska na území Beskyd a Valašska, ale i mnoho zajímavých informaci ohledně ubytování, kulturních a sportovních akcí a typů na výlety na celém území Beskyd a Valašska.

Diskusní fórum čtenářů

(prozatím žádný názor)
Zveřejněno 30.01.2006 v 11:22 hodin