MFSF JÁNOŠÍKŮV DUKÁT

Středa 5. srpna 2020

Přehled akcí všeho druhu na území Beskyd a Valašska - léto 2006

Od 15. června 2006 bude na všech IC v Beskydech k dispozici zdarma materiál Beskydy tourist info, který uvádí nejen přehled akcí všeho druhu, ale nabízí řadu možností pro výlety na kole, pěšky i koňmo.

Agentura Beskydy-Valašsko ve spolupráci s BIC ve Frýdku-Místku a JIC v Jablunkově vydává již druhé léto materiál, který se neháže do koše.
Beskydy tourist info nabízí tipy na výlety na celém území Beskyd, od Jablunkovska a ž po Valašsko. Hlavním tématem je cykloturistika.Ti, co mají kolo téměř přirostlé k noze se doví, jak je jednoduché se svým miláčkem cestovat, ať už letadlem nebo vlakem.
Nejen vše, co se točí kolem kol, ale i pro ostatní, kteří se rozhodnou strávit alespoň pár dnů v Beskydech, jsou přpraveny alternativy pro jejich vyžití.Pomohou jim k tomu kontakty na různá turistická místa s udáním otevíracích dob i aktuálních cen. Milovníci lenošení u vody najdou přehled všech vodních ploch i koupališť, včetně krytých pro případ nepříznivého počasí.
Turistům poslouží nabídka nových i osvědčených tras.
Kalendárium akcí je jedinečným přehledem všech aktivit - kulturních a sportovních akcí, poutí, festivalů, výstav.
Pokud přece jen něco "novinách" nenajdete, je zde přehled informačních center, která jistě ráda pomohou a poradí.

Vítejte v Beskydech a pěkně si to užijte!!

Diskusní fórum čtenářů

(prozatím 1 názor)
Ing. Ladislav Hollý13.06.2006 v 09:55
Mám radost, že se noviny vydávají dál. Dovolím se zeptat - jak velký byl tento letní náklad novin? Tato informace v článku chybí a je přitom velmi důležitá. Dříve to bývalo 30.000 ks. Jak je to s tímto vydáním. Kromě IC jsem jej nikde jinde nezaznamenal.
Pro přesnost - na žádném IC tento materiál nedávají automaticky návštěvníkům kanceláře (navštívili jsme pracovně 4 IC na okrese Nový Jičín). Noviny pouze leží mezi mnoha jinými letáky. Asi by stálo za to požádat pracovníky IC o větší propagaci tohoto produktu. Původně to byl materiál, který měl být na koupalištích, sportovních zařízeních, hotelích ... všude tam, kde jsou turisté - proto i náklad 30 000 ks. Na IC je jeho využití s uvedeným přístupem pracovníklů IC jen velmi malé.

Vyzkoušejte si to sami.

Děkuji za odpověď.

Zveřejněno 10.05.2006 v 16:05 hodin