MFSF JÁNOŠÍKŮV DUKÁT

Pátek 27. listopadu 2020

Slavičínský divadelní soubor SemTamFór postoupil do národní přehlídky v Třebíči.

5. ročník přehlídky neprofesionálních divadelních souborů proběhl od 28. 2. do 4. 3. 2007 ve slavičínské Sokolovně. Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 7 divadelních souborů s 8 inscenacemi a celkem bylo odehráno 9 představení.

Proč ty rozdíly? Do letošního ročníku se přihlásila Malá scéna Zlín se dvěmi inscenacemi a pořádající soubor SemTamFór odehrál kromě plánované premiéry ve středu ještě první reprízu v sobotu dopoledne.

Naším velkým úspěchem, kterého si nesmírně ceníme je úspěšná premiéra situační komedie 1+1=3 (jeden a jedna jsou tři). Tato inscenace sklidila veliký ohlas u diváků a oslovila i odbornou porotu, která ji nominovala na Národní přehlídku amatérského činoherního a hudebního divadla Divadelní Děčín / Divadelní Třebíč.

Porota si rovněž všimla výborných výkonů celého kolektivu divadla SemTamFór a rozhodla se některé z nich ocenit.
Udělila: čestné uznání Lee Koncerové za herecký výkon
cenu Zdeňku Čechovi za herecký výkon
cenu Janu Julínkovi za režii
cenu celému divadlo SemTamFór za kompletní zpracování inscenace
1+1=3 (jeden a jedna jsou tři).

Porota dále doporučila na Národní přehlídky do Děčína/Třebíče Malou scénu Zlín s inscenací Lidumor aneb má játra bezesmyslu a Na Národní přehlídku činoherního divadla pro děti Popelka Rakovník doporučila inscenace Malé scény Zlín Pipi dlouhá punčocha a Divadlo Point Prostějov - Ostrov pokladů.

Loučíme se s 5-tým ročníkem Valašského Křoví a těšíme se na setkání se všemi diváky na dalších akcích, které průběžně připravujeme a samozřejmě na dalším, 6-tém ročníku Valašského Křoví 2008, které se uskuteční opět někde na přelomu února a března.

www.semtamfor.webzdarma.cz

Zveřejněno 12.03.2007 v 18:41 hodin