MFSF JÁNOŠÍKŮV DUKÁT

Čtvrtek 22. října 2020

Cyklistický závod Pivečkovým parkem uspokojil sportovce z regionu i ze Slovenska

Město Slavičín ve spolupráci s VELO-CLUBEM Slavičín a Domem dětí a mládeže ve Slavičíně uspořádali v sobotu 19. 5. 2007 2. ročník závodu horských kol Slavičínský bajkap v prostoru cyklistické stezky směr Nevšová.

Slavičínští pořadatelé měli plné ruce práce na všech stanovištích, neboť zájem cyklistů o účast v závodě je stále větší a rozrostl se až na mezinárodní úroveň. V atraktivním prostředí Pivečkova parku došlo i na udílení cen vítězům z rukou starosty města Slavičín Jaroslava Končického.

Tato akce byla podpořena z prostředků Fondu mládeže a sportu Zlínského kraje.

Základní umístění:

Předškoláci - ročník 2001 a mladší (0,4 km)
1. Michalička Štefan Žilina 1 : 32
2. Stoček Bruno Bike 2000 Ostrava 1 : 32
3. Macík Marek KCK ELEM Zlín 1 : 34

Předškolačky - ročník 2001 a mladší (0,4 km)
1. Mikesková Michaela AL Rožnov 1 : 47
2. Galetková Michaela EDIE TEAM Vsetín 3 : 30
3. Kamenčáková Petra Slavičín-Hrádek 3 : 59

Mladší žáci I - ročník 1999/2000 (1,2 km)
1. Zámečník Lukáš Bohuslavice 5 : 16
2. Zámečník Lukáš Slavičín 5 : 35
3. Stárek Marián MXM Hulín 5 : 39

Mladší žáčky I - ročník 1999/2000 (1,2 km)
1. Šmotková Lucie Slavičín 5 : 51
2. Kroupová Lucie AL Rožnov 5 : 59
3. Michaličková Lucia Žilina 6 : 00

Mladší žáci II - ročník 1997/98 (3 km)
1. Musil Filip EDIE TEAM Vsetín 10 : 17
2. Zeťák Michael EDIE TEAM Vsetín 10 : 36
3. Michalička Juraj Žilina 11 : 18

Mladší žákyně II - ročník 1997/98 (3 km)
1. Slánská Aneta Poteč 13 : 42
2. Macíková Lea KCK ELEM Zlín 17 : 05
3. Šebáková Kateřina Slavičín 17 : 43

Mladší žáci III - ročník 1995/96 (4,5 km)
1. Fusek Martin EDIE TEAM Vsetín 14 : 00
2. Slánský René Poteč 15 : 20
3. Petrů David KCK ELEM Zlín 15 : 51

Mladší žákyně III - ročník 1995/96 (4,5 km)
1. Holznerová Zuzana KCK ELEM Zlín 16 : 25

Starší žáci - ročník 1993/94 (9,6 km)
1. Vizina Petr Jablůnka 26 : 34
2. Pitucha Petr AL Rožnov 28 : 20
3. Bílý Patrik KBS Hranice 28 : 32

Starší žákyně - ročník 1993/94 (6,4 km)
1. Výletová Renata Slavičín 28 : 35
2. Maružánova Nikola Slavičín 28 : 38

Kadeti - ročník 91/92 (12,8 km)
1. Holzner Petr KCK ELEM Zlín 34 : 20
2. Musil Lukáš EDIE TEAM Vsetín 37 : 12

Junioři - ročník 89/90 (16 km)
1. Langer Lukáš TJ Sigma Hranice 41 : 32
2. Švehlík Jan Francova Lhota 43 : 38
3. Macocha Tomáš EDIE TEAM Vsetín 53 : 27

Muži - ročník 88 a starší (22,5 km)
1. Zvonek Milan Spinning Val.Klobouky 51 : 33
2. Frýdl Tomáš Maxrider N.Hrozenkov 56 : 30
3. Láník Michal Valašské Klobouky 57 : 29

Ženy - ročník 88 a více (9,6 km)
1. Petrůjová Bohumila Horní Lideč 29 : 03
2. Babulíková Silvie Spinning Val.Klobouky 30 : 53
3. Holznerová Petra Valašské Klobouky 36 : 20

Slavičínský bajkap
Zveřejněno 08.07.2007 v 09:45 hodin