MFSF JÁNOŠÍKŮV DUKÁT

Čtvrtek 26. listopadu 2020

Sportovní hala ožije Velikonočním turnajem

V sobotu 22. 3. 2008 proběhne ve Slavičíně jedna z tradic. Ve sportovní hale se uskuteční již IV. ročník Velikonočního turnaje v sálovém fotbale hráčů nad 35 let.

Tento turnaj získal na oblibě jak u hráčů, tak i u diváků, kteří zde mohou vidět noho fotbalových osobností našeho města a okolí. Právě tato fotbalová generace, která se stále ještě potkává na hřištích, si tento turnaj pochvaluje pro jeho sváteční atmosféru. Ne, už zdaleka to nejsou zápasy na ostří nože, je to jen možnost, jak znovu změřit své síly se stejně starými soky. Můžete tu zhlédnout hlavně dobrou fotbalovou myšlenku a sehranost jednotlivých mužstev.

V turnaji se představí mužstva různých částí Slavičína: ELVA, HADRÁŘI, HUGONI, MALÉ POLE, TVD, NEVŠOVÁ, ZAHRADNÍ a ZÁVADA.

Vítězem předcházejících ročníků bylo zatím jen mužstvo TVD a snad právě letos se najde mužstvo, které TVD na prvním místě vystřídá!

Pojďte se podívat - turnaj začíná ve 13 hodin a očekávané finále bude pak ve 20 hodin.
Srdečně Vás zvou pořadatelé tohoto ročníku - ZÁVADA Team Hrádek, kteří i pro Vás zajistí občerstvení po celou dobu turnaje!

Více na www.legendyslavicin.estranky.cz.

Alois Strnad, ZÁVADA Team

SOUVISEJÍCÍ TISKOVÉ ZPRÁVY A ČLÁNKY

Zveřejněno 16.02.2008 v 20:25 hodin