MFSF JÁNOŠÍKŮV DUKÁT

Pondělí 24. února 2020

Z tiskových zpráv a článků

Děti školní družiny děkují paní Mileně Hýlové a kolektivu zaměstnanců Vinárny Na Roli za pohoštění pro 54 dětí a pedagogický dozor v příjemném prostředí vinárny při akci školní družiny Halloween, konané dne 4. 11. 2011.
Základní škola v Petřvaldě prošla v průběhu letních měsíců opravou.
Ve čtvrtek 20. října 2011 se koná v době od 13.30 do 16.30 hodin před budovou základní školy sběr tříděného starého papíru.
Ředitelství základní školy v Petřvaldě oznamuje svým žákům, že slavnostní zahájení školního roku 2011/2012 začíná ve čtvrtek 1. září v 8. hodin.
Poslední březnový den probíhal na 1. stupni základní školy den knihy nazvaný "Moje čtení, čteníčko".
Stalo se tradicí Základní školy v Petřvaldě loučit se se zimou a vítat jaro. Ve dnech 14. - 18. března 2011 proběhl ve škole projektový týden "Dny barev jara", který byl první z mnoha akcí, které se ve škole konaly.
Ve středu 9. února 2011 v době od 16 do 18 hodin proběhne v budově základní školy zápis dětí do 1. třídy.
Ekoerb, který vyrobily žákyně základní školy sklízí velké úspěchy a bude vystaven na krajské výstavě v Ostravě i na veletrhu Regiontour v Brně.
Žáci vyrobili ekoerb, kterým se přihlásili do pokusu o světový rekord - největší galerie erbů vyrobených z odpadových materiálů.
Milí rodiče, kamarádi a známí, naše základní škola se zapojila do výtvarné soutěže ZMRZLINOVÝ SVĚT, kterou pořádá firma ALGIDA.
Na ZŠ v Petřvaldě se žáci rozhodli aktivně vypořádat s letošní dlouhou zimou. Vše začalo v pátek 19. března. Tento den se v 5. ročníku uskutečnil výukový program "Vítání jara".
Léto skončilo, nastoupil podzim a na naší škole se konal již 17. ročník lehkoatletického trojboje.