MFSF JÁNOŠÍKŮV DUKÁT

Pátek 3. dubna 2020

Z tiskových zpráv a článků

Dne 19.12.2013 byl na ulici Místecká odchycen pes kříženec střední rasy. Jedná se o pumra hnědočerné barvy, který byl nalezen s kovovým řetízkovým obojkem a modrým vodítkem. Bližší informace sdělí Městská policie Příbor.
Dne 25.10.2013 byl na ulici Lesní v Příboře odchycen pes, kříženec, pumr, hnědočerné barvy. Bližší informace na Městské policii Příbor.
Dne 02.10.2013 byl v ranních hodinách odchycen v Borovci pes, kříženec velké rasy, pumr, žluté barvy s černým pálením na tlamě a uších. Bližší informace na Městské policii Příbor.
Dne 25.09.2013 byl na Hájově v Příboře odchycen pes, kříženec, černé barvy, na krku s obojkem. Bližší informace na Městské policii Příbor.
Dne 14.09.2013 ve večerních hodinách byl odchycen na ulici 9. května v Příboře pes, pravděpodobně Labrador, žluté barvy, pumr, s obojkem na krku.
Akce proběhla od 01.09.2009 do 04.09.2013 a byla zaměřena na bezpečnost dětí při cestě po komunikacích do školy a ze školy a zejména pak na bezpečné přecházení po přechodech pro chodce před základními školami na katastru města.
Dne 31.08.2013 byl nalezen pes v zahrádkářské kolonii na ul. Hukvaldská. Jedná se o asi 1 rok starou fenku křížence s jezevčíkem, žluté barvy, bez známky, bez obojku.
Dne 27. července 2013 od 13:00 hod. se za podpory města Příbora (program prevence kriminality) uskutečnil v areálu Skateparku v Příboře první závod pod názvem "First Bike Contest".
Letní měsíce jsou z hlediska vloupání do obydlí nejrizikovějším obdobím roku. Velká část občanů v tomto čase tráví rekreaci v tuzemsku či v zahraničí a jejich obydlí bývá bez dohledu a často nedostatečně zabezpečená. Zde jsou některá doporučení, jak snížit riziko vykradení domu či bytu. ...
Dnes v 09:00 hodin byl na náměstí odchycen pes, pumr, tmavé barvy s béžovým žíháním. Pes má na sobě postroj a obojek. Bližší informace na Městské policii Příbor - tel.: 721 146 146.
Mezi nejúčinnější prostředky, které vedou ke snižování nežádoucích jevů jako je například kouření, alkohol, drogy aj. patří bezpochyby prevence. Proto jsme opět k nám do Příbora pozvali herce divadelního souboru „VeTři“ z Počerad, kteří mezi námi a hlavně dětmi, strávili tři dny a to od 13. – 15. kv ...
Městská policie Příbor – prevence kriminality ve spolupráci s Počerádským divadlem VeTři pořádá dne 13. května 2013 od 16:30 hod. v prostorách školní jídelny ZŠ Jičínské na ulici Komenského v Příboře divadelní představení pro seniory na téma Domácí násilí a Důvěřivost k cizím lidem ...
Dne 06.05.2013 byl v Příboře v místní části Prchalov odchycen německý ovčák, pumr se stahujícím kovovým obojkem a obojkem proti blechám.
Dne 02.05.2013 byl u Boroveckých rybníků nalezen pes malé rasy, pumr, hnědé barvy.
Dne 18.04.2013 byl na katastru města Příbora – místní část Prchalov, odchycen kříženec, pumr, světle hnědé barvy s bílou náprsenkou a bílou maskou na čumáku.
Odchycení psa na katastru města
Na katastru města Příbora byl 4. 3. 2013 na ul. Frenštátské odchycen pes - pumr, jezevčík.
Kontrola pejskařů na katastru města Příbor
Ve dnech 02. března a 04. března 2013 proběhla na katastru města Příbor kontrola majitelů psů zaměřená především na dodržování obecně závazných vyhlášek č. 5/2008 o záležitostech veřejného pořádku v souvislosti s pohybem psů na veřejných prostranstvích a č. 2/2011 o místním poplatku ze psů. V neposl ...
Nalezený pes
Městská policie Příbor dne 10.02.2013 odchytla na ul. Štramberské psa - kříženec, pumr, sv. hnědé barvy.
Odchycená zvířata ke dni 27.12.2012
K dnešnímu dni byli na katastru města Příbora odchyceni tito psi.
Obnova herních prvků na dětských hřištích
Po rozsáhlém odstranění nevyhovujících herních prvků na území města, pokračovala také měsíci září jejich obnova. Z rozpočtu prevence kriminality Městské policie Příbor tak byly pořízeny čtyři nové prvky. Na dětském hřišti na ul. U Tatry byl instalován kolotoč s volantem, vahadlová houpačka a houpadl ...
Skatepark v novém kabátě
Často slyšíme spílání „dospělých“: „Ach ta dnešní mládež!“ Těchto několik slov zpravidla vyjadřuje nespokojenost starších s chováním „nedospělých“. Těžko říct, jaká vlastně je ta dnešní mládež. Dobrá zpráva je, že se ještě stále dovedou pro něco nadchnout. ...
Obnova herních prvků na dětských hřištích
Dne 25. července 2012 byla v rámci obnovy herních prvků ve městě dokončena instalace nových herních prvků.
MĚSTSKÁ POLICIE RADÍ: POZOR NA ZLODĚJE
Nastává jedno z nejkrásnějších období v roce, a tím jsou Vánoce. Těmto svátkům předchází shon, nákupní horečka a starosti s výběrem dárků. Na toto období se však těší ještě někdo - kapsáři.
MĚSTSKÁ POLICIE PŘÍBOR V ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH
V pondělí 10. října strážníci městské policie navštíví žáky příborských základních škol a Masarykova gymnázia.
Úprava systému parkování na náměstí Sigmunda Freuda v Příboře
Informujeme tímto veřejnost, že na základě usnesení Rady města Příbora ze dne 5.4.2011, bude od 1.7.2011 zaveden nový systém časově omezeného bezplatného parkování na náměstí Sigmunda Freuda v Příboře. Systém spočívá v tom, že na západní straně náměstí (MěÚ) budou vyhrazena parkovací místa pro bezp ...
Akce konaná v sobotu dne 21.07.2007 v Městském parku v Příboře.
Diskuzi otevírá starosta města Příbora Ing. Milan Strakoš