MFSF JÁNOŠÍKŮV DUKÁT

Monday 30. March 2020

Statistika návštěvnosti

Stránka 'Farní kostel sv. Cyrila a Metoděje' byla zobrazena:

DatumTento serverOstatní serveryCelkem DK
15.03.2020 (Sun) 0 x1 x1 x
16.03.2020 (Mon) 0 x13 x13 x
17.03.2020 (Tue) 0 x4 x4 x
18.03.2020 (Wed) 2 x8 x10 x
19.03.2020 (Thu) 2 x11 x13 x
20.03.2020 (Fri) 1 x12 x13 x
21.03.2020 (Sat) 1 x15 x16 x
22.03.2020 (Sun) 1 x10 x11 x
23.03.2020 (Mon) 0 x4 x4 x
24.03.2020 (Tue) 1 x6 x7 x
25.03.2020 (Wed) 1 x4 x5 x
26.03.2020 (Thu) 1 x12 x13 x
27.03.2020 (Fri) 0 x9 x9 x
28.03.2020 (Sat) 1 x6 x7 x
30.03.2020 (Mon) dnešní data budou spočítána zítra