MFSF JÁNOŠÍKŮV DUKÁT

Sunday 5. April 2020

Statistika návštěvnosti

Stránka 'Smírčí kříž, Valašské muzeum v přírodě' byla zobrazena:

DatumTento serverOstatní serveryCelkem DK
21.03.2020 (Sat) 0 x15 x15 x
22.03.2020 (Sun) 0 x9 x9 x
23.03.2020 (Mon) 0 x7 x7 x
24.03.2020 (Tue) 5 x15 x20 x
25.03.2020 (Wed) 0 x17 x17 x
26.03.2020 (Thu) 0 x8 x8 x
27.03.2020 (Fri) 1 x10 x11 x
28.03.2020 (Sat) 0 x15 x15 x
30.03.2020 (Mon) 0 x22 x22 x
31.03.2020 (Tue) 0 x5 x5 x
01.04.2020 (Wed) 0 x8 x8 x
02.04.2020 (Thu) 1 x9 x10 x
03.04.2020 (Fri) 1 x7 x8 x
04.04.2020 (Sat) 0 x4 x4 x
05.04.2020 (Sun) dnešní data budou spočítána zítra