MFSF JÁNOŠÍKŮV DUKÁT

Sunday 16. June 2019

Statistika návštěvnosti

Stránka 'Manželská poradna MUDr. Marie Sítková' byla zobrazena:

DatumTento serverOstatní serveryCelkem DK
02.06.2019 (Sun) 0 x5 x5 x
03.06.2019 (Mon) 0 x13 x13 x
04.06.2019 (Tue) 0 x9 x9 x
05.06.2019 (Wed) 0 x3 x3 x
06.06.2019 (Thu) 0 x9 x9 x
07.06.2019 (Fri) 0 x10 x10 x
08.06.2019 (Sat) 1 x6 x7 x
09.06.2019 (Sun) 2 x5 x7 x
10.06.2019 (Mon) 0 x3 x3 x
11.06.2019 (Tue) 0 x4 x4 x
12.06.2019 (Wed) 0 x6 x6 x
13.06.2019 (Thu) 0 x3 x3 x
14.06.2019 (Fri) 0 x2 x2 x
15.06.2019 (Sat) 0 x2 x2 x
16.06.2019 (Sun) dnešní data budou spočítána zítra