MFSF JÁNOŠÍKŮV DUKÁT

Thursday 14. November 2019

Statistika návštěvnosti

Stránka 'Úřední deska obce Bravantice' byla zobrazena:

DatumTento serverOstatní serveryCelkem DK
31.10.2019 (Thu) 0 x2 x2 x
01.11.2019 (Fri) 0 x4 x4 x
02.11.2019 (Sat) 0 x5 x5 x
03.11.2019 (Sun) 0 x3 x3 x
04.11.2019 (Mon) 0 x6 x6 x
05.11.2019 (Tue) 0 x6 x6 x
06.11.2019 (Wed) 0 x4 x4 x
07.11.2019 (Thu) 0 x1 x1 x
08.11.2019 (Fri) 0 x1 x1 x
09.11.2019 (Sat) 0 x1 x1 x
10.11.2019 (Sun) 0 x2 x2 x
11.11.2019 (Mon) 0 x3 x3 x
12.11.2019 (Tue) 0 x2 x2 x
13.11.2019 (Wed) 0 x8 x8 x
14.11.2019 (Thu) dnešní data budou spočítána zítra