MFSF JÁNOŠÍKŮV DUKÁT

Thursday 20. February 2020

Statistika návštěvnosti

Stránka 'Římskokatolická farnost a Pastorační centrum Rožnov p.R.' byla zobrazena:

DatumTento serverOstatní serveryCelkem DK
06.02.2020 (Thu) 1 x22 x23 x
07.02.2020 (Fri) 0 x23 x23 x
08.02.2020 (Sat) 0 x11 x11 x
09.02.2020 (Sun) 0 x11 x11 x
10.02.2020 (Mon) 1 x18 x19 x
11.02.2020 (Tue) 4 x15 x19 x
12.02.2020 (Wed) 2 x20 x22 x
13.02.2020 (Thu) 1 x10 x11 x
14.02.2020 (Fri) 2 x10 x12 x
15.02.2020 (Sat) 0 x8 x8 x
16.02.2020 (Sun) 2 x2 x4 x
17.02.2020 (Mon) 2 x11 x13 x
18.02.2020 (Tue) 1 x17 x18 x
19.02.2020 (Wed) 0 x13 x13 x
20.02.2020 (Thu) dnešní data budou spočítána zítra